گزارش دوره اول طراحی صفر مصرف انرژی دانشگاه دلفت هلند

0
470

این دوره بصورت بین المللی در سطح جهان ، توسط دانشگاه دلفت هلند (TUdelft) برگزار گردید. در این دوره به دانشجویانی که توانستند پروژه ها و آزمون های دوره را با نمره قبولی به پایان برسانند، مدرکی بین المللی از طرف دانشگاه دلفت هلند (دومین دانشگاه برتر معماری دنیا) و موسسه برگزار کننده صادر گردید، تیم طراحی صفر مصرف انرژی ایران (IRZED) توانست با پشتیبانی و آموزش 85 ساعته قبولی بالای 95 درصد از شرکت کنندگان این دوره را در کارنامه خود ثبت نماید.

زمان برگزاری دوره:
9 اکتبر 2019 – 17 مهر 1398
مدت پشتیبانی دوره: 85 ساعت

در هفته اول این دوره دانشجویان با طراحی صفرمصرف انرژی و تحلیل مصرف انرژی ساختمان نمونه آشنا شدند ,و در هفته دوم با تحلیل اقلیم محلی و انتخاب معیارهای غیرفعال جهت کاهش تقاضای انرژی، نظیر عایق حرارتی و سایه اندازی خورشیدی پشت سر گذاشتند و به همین ترتیب در هفته های بعدی، اقدامات فعال کاهش دهنده، استفاده مجدد، تولید، هماهنگی و در هفته آخر باجمع آوری تمام اطلاعات لازم درباره پروژه خود و رسیدن به نتیجه مطلوب جهت به صفر رساندن ساختمان خود توانستند به موفقیت برسند و نهایتا از دانشگاه ( TUdelft) هلند کسب مدرک کنند.

مدارک برخی شرکت کنندگان دوره دوم (جهت بزرگنمایی، روی تصویر بزرگ کنید.)

فرزانه غنی زاده
دوره ای که گذشت داری بار علمی خیلی خوب و مفیدی بود ، و تمام مراحل خیلی خوب گذشت و آموزش های استاد واقعا مفید بود وکامل ، و تیم پشتیبانی خیلی حرفه ای راهنمایی های لازم رو انجام میدادن ، در کنار اینها و در زمان قطع شدن اینترنت سختیهای زیادی شامل حالمون شد ولی با پشتیبانی خوب در اون شرایط سخت و کمک بدون وقفه استاد توانستیم با موفقیت هر چه بیشتر پیش بریم و دوره رو به اتمام برسونیم ، همینجا من از استاد محترم و تیم پشتیبانی کمال تشکر رو دارم و این مدرک به عنوان یک رزومه قوی در جوامع داخلی و بین المللی برایم بسیار مفید واقع شد.
اینجا کلیک کنید
فرناز منتظر
این دوره از دوره های خیلی مفید برای کسایی مثل من هست که به انرژی معماری علاقه بسیاری دارند. مطمئنا با پشتیبانی تیم طراحی صفر مصرف انرژی ایران بود که بنده تونستم از یک دانشگاه معتبر این مدرک رو بگیرم. پشتیبانی تیم مخصوصا در زمان قطعی اینترنت در ایران به شکل حرفه ای دیده شد و من ازشون سپاسگزارم
اینجا کلیک کنید
سمیرا اصلانی
این دوره تجربه جالب و جدیدی بود واسم، دوره ای که ضمن ارتقاء رزومه، میتونی مهارت و دانش تخصصی انرژی را کسب کنی، و به جرات می تونم بگم کسی که به فکر رزومه حرفه ای هست نباید این دوره رو از دست بده. از پشتیبانی و استاد پشتیبان محترم دوره واقعا سپاسگزارم که من رو به این هدف رسوند. متشکرم
اینجا کلیک کنید
قبلی
بعد

پروژه برخی شرکت کنندگان دوره دوم (جهت بزرگنمایی، روی تصویر بزرگ کنید.)

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here